Oferte
SERVICE

service

Contacteaza-ne
0232 253 701

telefon
Dacia Service 4+Renault Service 4+Oferta la Indemana

Contact

 

Casa Auto Valea Lupului                              
Iasi, Valea Lupului DN28                  
Tel/Fax : 0232 933                                                         
E-mail: casaauto@testergrup.ro

 

PROGRAM 

Vanzari: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: 8:30 – 14:00 
Service: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: Inchis

 

DACIA                                                  NISSAN

Vanzari - 0729 292 297                    Vanzari  - 0733 667 226
Service - 0729 292 350                    Service - 0730 711 942

RENAULT
                                           ORICE MARCA 
Service - 0729 292 292                    Service - 0232 933
 
ITP
Programari - 0731 212 938
 
Caroserie/ Tinichigerie Multimarca
 
 

 Liviu Bârghișan - Consilier Recepție          

 Tel: 0727.789.713

 Email: liviu.barghisan@testergrup.ro.ro

 

DACIA  

Echipa Vanzari:

 Lucian Damian– Director Vânzări

 Tel: 0729.292.297

 E-mail: lucian.damian@testergrup.ro

 

 Cristian Turcu– Consilier Vânzări 

 Tel: 0727.789.714

 E-mail: cristian.turcu@testergrup.ro

 

 Adrian Alungulesei–Manager Vânzări 

 Tel: 0730.230.068

 E-mail: adrian.alungulesei@testergrup.ro

 

 

Alexandru Rusu - Consilier Vânzări
 
Tel.: 0727 345 162
 
E-mail: alexandru.rusu@testergrup.ro

 

Cătălin Pătrașcu - Consilier Vânzări
 
Tel.: 0745 056 589
 
E-mail: catalin.patrascu@testergrup.ro

 

Atunci când dorești să-ți dezvolți parcul auto, colegul nostru, Bogdan Simion - Key Account Manager este pregătit să vină în orice moment la sediul firmei tale, pentru a-ți prezenta o ofertă personalizată. Îți va oferi tot sprijinul de care ai nevoie la cumpărarea modelelor din oferta curentă Dacia, în conditii financiare atractive și cu servicii post-vânzare adaptate nevoilor afacerii tale

 
 
Bogdan Simion - Key Account Manager,
Tel.: 0723 108 252;  
E-mail: bogdan.simion@testergrup.ro
 

Echipa Service:     

  Iulia Salda– Relatii clienți

  Tel: 0729 292 350

  E-mail: iulia.salda@testergrup.ro


  Daniel Eftimie – Consilier Service

  Tel: 0726.167.906

  E-mail: daniel.eftimie@testergrup.ro


 

  Vlad Caraiman – Recepție Service

  Tel: 0733.667.225

  E-mail: vlad.caraiman@testergrup.ro


 

 Tomiță Bodron  - Recepție Service

 Tel: 0730.230.063

  Email: tomita.bodron@testergrup.ro

 

NISSAN

Echipa Vânzări:

  Alexandru Brodoceanu - Șef Vânzări

  Tel:0733.667.226

  E-mail: alexandru.brodoceanu@testergrup.ro

 

 Sabina Rusu– Consilier Vânzări

  Tel: 0727.789.716

  E-mail: sabina.rusu@testergrup.ro

 
 
 Bogdan Hergheligiu– Consilier Vânzări

  Tel: 0731.900.291

  E-mail: bogdan.hergheligiu@testergrup.ro

 
 
Service:
 
 Bogdan Ursache - Recepție Service
 
 Tel: 0730.711.942
 
 E-mail: bogdanel.ursache@testergrup.ro
 
 
 
 
SC CASA AUTO VALEA LUPULUI  SRL
J22/301/1996
RO 5243094
Sediul social: Iasi, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, nr. 10, DN 28, Judetul Iasi

Blog & Noutati

Caravana Dacia la Iasi, 18-20 mai, Palas Mall

Testează Noua Dacia Duster sau modelul preferat din gama Dacia chiar la Iași, la Palas Mall, in weekend-ul 18-20 mai! Vei primi automat un voucher care iți aduce un discount de 200 EURO pentru orice model achiziționat.

... vezi detalii

Vrei sa cumperi?

Dacia

Dacia Bine ai venit in universul Dacia!
facebook

Nissan

Dacia Bine ai venit in universul Nissan!
facebook

Vehicule de ocazie

Dacia Masini rulate pe care te poti baza!
facebook

Vrei sa repari?

formular programare Programează-te pe rampă!
Simplu si sigur. Completeaza si trimite formularul de programare la service.

Promotii Service