Oferte
SERVICE

service

Contacteaza-ne
0232 253 701

telefon
Rabla 2019Oferta la IndemanaDacia Service 4+Renault Service 4+

Contact

 

Casa Auto Valea Lupului                              
Iasi, Valea Lupului DN28                  
Tel/Fax : 0232 933                                                         
E-mail: casaauto@testergrup.ro

 

PROGRAM 

Vanzari: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: 8:30 – 14:00 
Service: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: Inchis

 

DACIA                                                  NISSAN

Vanzari - 0729 292 297                    Vanzari  - 0733 667 226
Service - 0729 292 350                    Service - 0730 711 942

RENAULT
                                           ORICE MARCA 
Service - 0729 292 292                    Service - 0232 933
 
ITP
Programari - 0731 212 938
 
Caroserie/ Tinichigerie Multimarca
 
Dacia, Renault, Nissan

 Liviu Bârghișan - Consilier Recepție          

 Tel: 0727.789.713

 Email: liviu.barghisan@testergrup.ro.ro

 

DACIA  

Echipa Vânzări:

Lucian Damian
Director Vânzări
Tel: 0729.292.297
E-mail: lucian.damian@testergrup.ro

 

Cristian Turcu
Consultant Vânzăari
Tel: 0727.789.714
E-mail: cristian.turcu@testergrup.ro

 

Adrian Alungulesei
Manager Vânzări
Tel: 0730.230.068
E-mail: adrian.alungulesei@testergrup.ro

 

 

Alexandru Rusu
Consultant Vânzări
Tel.: 0727 345 162
E-mail: alexandru.rusu@testergrup.ro

 

Cătălin Pătrașcu
Consultant Vânzări
Tel.: 0745 056 589
E-mail: catalin.patrascu@testergrup.ro

 

Bogdan Simion
Senior Sales Consultant
Tel.: 0723 108 252;  
E-mail: bogdan.simion@testergrup.ro
 
 
 
Costel Rusu-Buliga
Consultant Vânzări
Tel.: 0742 032 422
E-mailcostel.rusu@testergrup.ro

 

 

Echipa Service:     

  Iulia Salda– Relatii clienți

  Tel: 0729 292 350

  E-mail: iulia.salda@testergrup.ro


  Daniel Eftimie – Consilier Service

  Tel: 0726.167.906

  E-mail: daniel.eftimie@testergrup.ro


 

 

  Lucian Cosofret – Recepție Service

  Tel: 0727 789.722

  E-mail: lucian.cosofret@testergrup.ro


 

 Tomiță Bodron  - Recepție Service

 Tel: 0730.230.063

  Email: tomita.bodron@testergrup.ro

 

NISSAN

Echipa Vânzări:

  Alexandru Brodoceanu - Șef Vânzări

  Tel:0733.667.226

  E-mail: alexandru.brodoceanu@testergrup.ro

 

 Sabina Rusu– Consilier Vânzări

  Tel: 0727.789.716

  E-mail: sabina.rusu@testergrup.ro

 
 
 Bogdan Hergheligiu– Consilier Vânzări

  Tel: 0731.900.291

  E-mail: bogdan.hergheligiu@testergrup.ro

 
 
Service:
 
 Bogdan Ursache - Recepție Service
 
 Tel: 0730.711.942
 
 E-mail: bogdanel.ursache@testergrup.ro
 
 
 
 
SC CASA AUTO VALEA LUPULUI  SRL
J22/301/1996
RO 5243094
Sediul social: Iasi, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, nr. 10, DN 28, Judetul Iasi

Blog & Noutati

Programul Rabla 2019

Ne dorim să te bucuri de călătorii minunate la bordul noului tău autoturism Dacia. Casa Auto – agent autorizat Dacia, prin echipele sale de consilieri vânzari, îți va oferi sfaturi și informații utile pe toată perioada derularii Programului Rabla pentru un parcurs cât mai lin către noua ta mașină

... vezi detalii

Vrei sa cumperi?

Dacia

Dacia Bine ai venit in universul Dacia!
facebook

Nissan

Dacia Bine ai venit in universul Nissan!
facebook

Vehicule de ocazie

Dacia Masini rulate pe care te poti baza!
facebook

Vrei sa repari?

formular programare Programează-te pe rampă!
Simplu si sigur. Completeaza si trimite formularul de programare la service.

Promotii Service