Oferte
SERVICE

service

Contacteaza-ne
0232 253 701

telefon
Reduceri si livrare imediataDacia Service 4+Renault Service 4+

Contact

 

Casa Auto Valea Lupului                              
Iasi, Valea Lupului DN28                  
Tel/Fax : 0232 933                                                         
E-mail: casaauto@testergrup.ro

 

PROGRAM 

Vanzari: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: 8:30 – 14:00 

Service: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: Inchis

 

DACIA                                                  NISSAN

Vanzari - 0729 292 297                    Vanzari  - 0733 667 226
Service - 0729 292 350                    Service -  0729 292 350

RENAULT
                                           ORICE MARCA 
Service - 0729 292 350                    Service - 0232 933
 
ITP
Programari - 0731 212 938
 
Caroserie/ Tinichigerie Multimarca
 
Dacia, Renault, Nissan

 Liviu Bârghișan - Consilier Recepție          

 Tel: 0727.789.713

 Email: liviu.barghisan@testergrup.ro.ro

 

DACIA  

Echipa Vânzări:

Lucian Damian
Director Vânzări
Tel: 0729.292.297
E-mail: lucian.damian@testergrup.ro

 

Cristian Turcu
Consultant Vânzăari
Tel: 0727.789.714
E-mail: cristian.turcu@testergrup.ro

 

Adrian Alungulesei
Manager Vânzări
Tel: 0730.230.068
E-mail: adrian.alungulesei@testergrup.ro

 

 

Alexandru Rusu
Consultant Vânzări
Tel.: 0727 345 162
E-mail: alexandru.rusu@testergrup.ro

 

Cătălin Pătrașcu
Consultant Vânzări
Tel.: 0745 056 589
E-mail: catalin.patrascu@testergrup.ro

 

Bogdan Simion
Senior Sales Consultant
Tel.: 0723 108 252;  
E-mail: bogdan.simion@testergrup.ro
 
 
 
Costel Rusu-Buliga
Consultant Vânzări
Tel.: 0742 032 422
E-mailcostel.rusu@testergrup.ro

 

 

Bogdan Ifrose

Consultant Vânzări

Tel. 0723108218

E-mail: bogdan.ifrose@testergrup.ro

 

Echipa Service:     

  Iulia Salda– Relatii clienti

  Tel: 0729 292 350

  E-mail: iulia.salda@testergrup.ro


  Daniel Eftimie – Consilier Service

  Tel: 0726.167.906

  E-mail: daniel.eftimie@testergrup.ro


 

 

 Tomiță Bodron  - Consilier Service

 Tel: 0730.230.063

  Email: tomita.bodron@testergrup.ro

 

NISSAN

Echipa Vânzări:

  Alexandru Brodoceanu - Șef Vânzări

  Tel:0733.667.226

  E-mail: alexandru.brodoceanu@testergrup.ro

 

 Sabina Rusu– Consilier Vânzări

  Tel: 0727.789.716

  E-mail: sabina.rusu@testergrup.ro

 
 
 Bogdan Hergheligiu– Consilier Vânzări

  Tel: 0731.900.291

  E-mail: bogdan.hergheligiu@testergrup.ro

 
 
Service:
 
Recepție Service Nissan
 
Tel: 0729 292 350
 
 
 
 
SC CASA AUTO VALEA LUPULUI  SRL
J22/301/1996
RO 5243094
Sediul social: Iasi, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, nr. 10, DN 28, Judetul Iasi

Blog & Noutati

Reduceri importante si livrarea imediata - Logan si Duster

Nu rata o oferta imbatabilă! Dacia Logan și Dacia Duster cu reduceri importante și livrare imediată, din STOC!
... vezi detalii

Vrei sa cumperi?

Dacia

Dacia Bine ai venit in universul Dacia!
facebook

Nissan

Dacia Bine ai venit in universul Nissan!
facebook

Renault

Renault Renault este acasa la Casa Auto
facebook

Vrei sa repari?

formular programare Programează-te pe rampă!
Simplu si sigur. Completeaza si trimite formularul de programare la service.

Promotii Service